Maarja Mitt-Pichen

OTSE LAVALE

Kui Sind ootab ees esinemine ettekande või kõnega ja Sul pole aega pikemal kursusel osalemiseks, siis on Sul võimalik valida kolmest personaalsest kohtumisest koosnev lühike ja intensiivne kursus. Paralleelselt hääle-ja kõnetehnikate omandamisega saad harjutada oma teksti esitamist. 

KURSUSEL ÕPID

SOOLODEBÜÜT

Seitsmest personaalsest kohtumisest koosnev kursus, mille eesmärk on avada Sinu hääle potentsiaali ning tutvustada Sulle võimalusi, kuidas ennast mõjuvalt ja enesekindlalt väljendada. Kursuse jooksul õpid märkama harjumusi ja uskumusi, mis on seni Su puhtale eneseväljendusele takistuseks olnud. Paralleelselt uute tehnikate omandamisega on Sul võimalus harjutada konkreetse teksti esitamist.

KURSUSEL ÕPID

astu ESILE

10 nädalat kestev kursus väikesele grupile (8–10 inimest), mis julgustab Sind hoitud ruumis oma mugavustsoonist välja astuma ja ennast proovile panema. Mulle meeldib mõte, et üksi jõuame edasi kiiremini, ent koos jõuame kaugemale. Selle kursuse eesmärk on grupidünaamika toel Sinu isikliku HÄÄLE aktiveerimine. Kursus koosneb üheksast kohtumisest grupis, millele soovi korral lisandub üks individuaaltund (60 minutit).

KURSUSEL ÕPID

KUNINGA KÕne

Kolm kuud kestev personaalne kursus, mille eesmärk on püsivate muutuste loomine Su avalikus eneseväljenduses. 

KURSUSEL ÕPID

Kui soovid rohkem infot kursuste, sündmuste ja eripakkumiste kohta,

liitu uudiskirjaga siin: